top of page

Sirtaki Kursu Bakırköy

Güncelleme tarihi: 24 ŞubSirtaki Kursu
Sirtaki Kursu Bakırköy

3 Aylık Program:

Kursumuz, Sirtaki dansının büyüleyici dünyasına adım atmak isteyen herkesi bekliyor. Programımız dört aylık bir süreci kapsamaktadır ve katılımcılara temel seviyeden başlayarak dans yeteneklerini geliştirme fırsatı sunmaktadır.

Temel Seviye Hareketler:

(İlk 4 Hafta)

Kursun başlangıcında, Sirtaki'nin temel hareketlerini öğrenerek dansa adım atmaya hazır hale geleceksiniz. Her ders, temel seviye becerilerinizi artırmaya odaklanacak ve size dansın temel taşlarını sağlam bir şekilde öğretecektir.

Sirtaki ve Zeibekiko:

(üçüncü Ay İtibari ile)

Üçüncü aydan itibaren ders sonlarında temel seviye Zeibekiko eğitimi verilecek.

Ders Planı:

Dersler haftada bir saat olarak planlanmıştır. Kaçırılan derslerin bire bir tekrarı mümkün olmamakla birlikte, her dersin başında hızlandırılmış bir tekrar yapılacaktır. Ayrıca, derslerin video kayıtları, özel bir WhatsApp grubunda paylaşılacak ve bu kaynak aracılığıyla derse katılamayanlar için tekrar imkanı sağlanacaktır.

Daha Fazla Keyif İçin:

Kursun tamamlanmasının ardından, ileri seviye dans gruplarına katılabilir ve düzenlediğimiz Sirtaki gecelerine iştirak ederek dansa devamlılığınızı sürdürebilirsiniz.

Her Yaştan Katılımcılar İçin:

Özel bir yaş grubumuz yoktur; her yaştan ve deneyim seviyesinden katılımcılar, günlük rahat kıyafetleriyle derslere katılabilirler.

Dansın büyülü ritmiyle buluşmak ve eğlenceli bir yolculuğa adım atmak için sizleri Sirtaki dans kursumuza davet ediyoruz!


Ders Kıyafetleri;

Derslere katılmak için dışarıda kullanılmamış temiz spor ayakkabı getirmeniz gerekmektedir. Kıyafetler günlük rahat giysiler tercih edebilirsiniz ayrıca terleyeceğiniz için yedek kıyafet almanız gerekecektir. Kıyafet tercihinde alt eşofman üst tişört olabilir, eşofman takımı değil.


Güncel Program ;

Tanıtım Dersi: 01 Subat Cuma 19.00-20.00

(Rezervasyon Zorunludur)


Dersler: 08 Subat itibariyle her Cuma 19.00 -20.00 arasında

Ücret : 650TL

Katılmak için ders öncesi Nakit ya da Eft yaparak kayıt olabilirsiniz.

Ücretsiz tanıtım günleri dışında ücretsiz deneme dersimiz yoktur.


Yer : Zeytinlik Mahallesi No:30 kat:4 Bakırköy
130 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page