top of page

Zeybek Kursu Bakırköy

Güncelleme tarihi: 1 Şub

4 Aylık Program:

Zeybek kursu, katılımcılara ülkemizin ve dünyanın tanınmış Zeybek oyunlarından, Harmandalı, Çökertme, Kerimoğlu gibi eşsiz oyunları öğrenme fırsatı sunuyor. Program, dört aylık bir süreci içeriyor ve dansa yeni başlayanlardan deneyimli olanlara kadar herkesi bekliyor.


Zeybek Kursu Bakırköy
Zeybek Kursu Bakırköy

Haftada 1 Saat Ders:

Dersler, haftada bir saatlik periyotlarla planlanmıştır. Kaçırılan derslerin bire bir tekrarı mümkün olmamakla birlikte, her dersin başında hızlandırılmış bir tekrar yapılacaktır. Ayrıca, derse ait videoların paylaşıldığı özel bir WhatsApp grubu üzerinden tekrar imkanı sunulmaktadır.

İleri Seviye ve Gösteri Grupları:

Eğitimleri başarıyla tamamlayan öğrenciler için ileri seviye sınıflar ve gösteri grupları oluşturulmaktadır. Gösteri grupları, özel davet ve organizasyonlara katılarak dans eğitimini kalıcı kılar ve unutulmaz anılar biriktirir.

Her Yaştan Katılımcılar İçin:

Özel bir yaş grubumuz bulunmamaktadır; her yaştan ve deneyim seviyesinden katılımcılar, günlük rahat kıyafetleriyle derslere katılabilirler. Ancak, Zeybek dansının kondisyon gerektiren bir aktivite olduğunu belirtmek isteriz; ağır sakatlığı olanların doktor kontrolünde başlamalarını öneriyoruz.


Güncel Program ;

Ücretsiz tanıtım : 11 Subat Pazar 18.00

''Tanıtım dersine katılmak için rezervasyon zorunludur''

Dersler: 18 Subat itibariyle her Pazar 18.00 -19.00 arasındaÜcret : 650TL

Yer : Capacity AVM içerisinde 4B katında Avangart Dance Studyo

Miumum 8 kişi olduğunda sınıf açılıyor sizlere 1 hafta önceden haber veriyoruz.


49 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page