top of page
Dans Eden Salsa

Will You Dance With Us?

Go Dance İstanbul 
Bizimle Dans Eder misin?

Dansın büyüleyici dünyasına hoş geldiniz! İstanbul'un enerjisiyle bezenmiş sokaklarında, ritmin ve tutkunun buluşma noktası olan Go Dance Istanbul olarak, 10 yılı aşkın süredir Latin danslarını bir yaşam tarzı haline getiren bir aileyiz.

Her birimiz, dansın kendine özgü gücünü ve bağlayıcı etkisini hissettiğimizde, "Go Dance Istanbul"ı kurmaya karar verdik. Hedefimiz, bu büyüleyici dünyayı sizinle paylaşmak, dansın ne kadar özel olduğunu ve hayatınızı nasıl zenginleştirebileceğini keşfetmenize yardımcı olmaktır.

Salsa ve Bachata'nın Ritmini Yakalayın:

Salsa kursu ve Bachata kursu, Latin danslarının en coşkulu ve duygusal türlerinden sadece ikisidir. Göz açıp kapayıncaya kadar size yakınlık kazanacak ve sizi ritmin büyüsüne kaptıracaklar. Kurslarımız, her seviyedeki dansçıları düşündüren ve onları daha da ileriye taşıyan profesyonel eğitmenler tarafından yönetilir.

Ailemize Katılın:

Go Dance Istanbul'da sadece dans öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda büyük bir aileye katılırsınız. Dans sevgisi ve insanlar arasındaki bağ, burada öğrenilenlerin ötesinde bir deneyim sunar.

Go Dance Etkinlikler

No upcoming events at the moment

Sign up! Stay informed about us!

Thanks for submitting!

Contact Us

Address

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak No:30 Floor: 4 Bakırköy / İstanbul

Communication

0530 201 00 49

bottom of page